ONLINE KAYIT

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'na Dijital Giriş Kartınızı oluşturmak için Bilgilerinizi ve özellikle de E-Posta Adresinizi lütfen eksiksiz doldurunuz. Yardım almak için Online Kayıt Kılavuzu linkine tıklayabilirsiniz.

Kayıt Yap

ETKİNLİKLER & PROGRAM

9-12 Haziran 2021 Tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan, 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı boyunca yapılacak etkinlikler ve fuar programıyla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Detaylar

EĞİTİM & PANEL KAYIT

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitim ve Panellere kayıt yaptırmak ve Dijital Giriş Kartınızı oluşturmak için aşağıdaki Online Kayıt Butonuna tıklayabilirsiniz.

Eğitim Panel Kaydı

3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı 9-12 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara ATO Congresium Fuar Merkezinde yapılacaktır.

09:00 - 19:00

saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Girişler Ücretsizdir

Ülkelerin kalkınmasında itici bir güç olan verimlilik ilkesi, her alanda başarının kapılarını açacak bir anahtardır. Bu ilkeyle oluşturulacak bir yönetim tarzı, zamanda, enerjide, işte, sağlıkta, kaynak kullanımında savurganlığı azaltacak, üretimi artıracaktır. Çok olan her kaynağı hoyratça kullanmak yerine az ve öz kullanmak büyük bir erdemdir.

İnanıyorum ki Türkiye, toplam kalite ve verimlilik ilkelerini önceliklerin arasına alarak bu erdemle yoluna devam edecek ve kalkınma çıtasını daha da yükseklere taşıyacaktır.